O nas

Hydro-Truck Hydraulika Sp. z o.o

Spółka Hydro – Truck Hydraulika rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku świadcząc usługi w zakresie montażu i serwisu układów hydrauliki siłowej w pojazdach użytkowych. Mimo, iż marka pojawiła się na rynku w 2013 roku, może pochwalić się tym, iż posiada duże doświadczenie wynikające ze wcześniejszej współpracy z profesjonalnymi serwisami układów hydrauliki siłowej. Obecnie Spółka może pochwalić się kilkoma tysiącami przeprowadzonych montaży i napraw.

Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Co daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa.

Zawsze w sposób ambitny i odpowiedzialny podchodzimy do każdej naprawy. Dbamy, aby nasze usługi spełniały najwyższe oczekiwania klientów, dlatego też podejmujemy współpracę z solidnymi i sprawdzonymi dostawcami również z zagranicy. Oferujemy produkty sprawdzonych firm takich jak Hyva, Binotto, PZB, Bezares, Hydromas, które według nas utrzymują wysoki poziom jakościowy i koncepcyjny wbrew współczesnym trendom w dziedzinie projektowania i produkcji części samochodowych.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników, którzy zajmują się obsługą serwisową i gwarancyjną.

Zadzwoń: 507 167 457

Serwis

Hydraulika siłowa samochodów ciężarowych

Hydraulika siłowa maszyn rolniczych

Sprzedaż części i podzsepołów do układów hydrauliki siłowej